İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En İyi 5 Masa Tenisi Raketi Tavsiyesi

Güncel masa tenisi raketi tavsiyesi ve yorumlarına yer verdiğimiz bu yazımızda 2022 yılına girerken oluşan ITTF onaylı combo (kombo) ve hazır raket fiyatlarını konu aldık. Ayrıca hedeflere ve seviyelere göre nasıl bir raketin sizin için daha doğru olduğundan bahsettik. Ardından özellikle fiyatların çok yükselmesi sonucu oluşan piyasa koşullarında farklı bütçe aralıkları doğrultusunda uygun fiyatlı ve fiyat-performans ürünü raketlere dair doğrudan ürün tavsiyelerini yazımıza ekledik. Haydi başlayalım!

Öncelikle eğer başlangıç seviyesindeyseniz “Başlangıç Seviyesi Masa Tenisi Raketi” adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Masa tenisi bazılarımız için bir hobi bazılarımız için tutku. İster hobi ya da keyif amaçlı bir oyuncu ister masa tenisini yeni öğrenen biri olun. Seviyeniz ne olursa olsun sizi amacınıza ulaştıracak, daha keyifli ve verimli bir oyun deneyimi sağlayacak olan çok önemli bir ortağınız var: Raketiniz.

Seviyelere Göre En İyi Masa Tenisi Raketi Tavsiyeleri

Aşağıda bulunduğunuz seviyeye göre sizin için en iyi 5 masa tenisi raketi tavsiyesi özenle hazırlanmıştır.

1. Stag Combo Flame

Başlangıç seviyesindeki oyunculara önerdiğimiz bir üründür. Eğer başlangıç seviyesindeyseniz “Başlangıç Seviyesi Masa Tenisi Raketi” yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Burada ürünle ilgili detaylı bilgi yer almaktadır. Ürünün güncel fiyatı 180-200 lira bandındadır.

2. Friendship C-5 / Reactor Corbor Elite Kombinasyonu

Friendship C-5 adlı tahta ve 2x Reactor Corbor Elite lastikten oluşan bir kombo rakettir. Şu an için tahtanın fiyatı 122, iki adet lastiğin fiyatı ise 130 liradır. Yani toplamda 252 liralık bir kombinasyondur. Hem hobi hem de müsabaka kullanımına uygundur.

Friendship C-5 fiyatına göre çok iyi bir tahtadır ve raketevi adlı sitede fiyatının altında bir indirimde satılmaktadır. Bu tahta bir kontrol canavarıdır, çok kontrollü ve hafif bir tahtadır. Dolayısıyla kullanımı çok kolaydır. Oyuncunun başarılı vuruşlar yapmasına yardım eden, yormayan bir rakettir. İşçiliği fiyatına göre şaşırtıcı derecede iyidir. Öğrenme ve gelişim seviyesi oyuncular için çok uygundur. Eğer bütçeniz yetiyorsa bu kombo öncekine göre kesinlikle tavsiyemdir.

Eğer hobi için oynuyorsanız bu tahta arkadaşlarınızı yenmenizi çok kolaylaştıracaktır. Her şeyden önce top kontrolü, topu istediğiniz yere gönderebilme noktasında büyük rahatlık sunar. Bunun yanında hazır raket tahtalarına göre çok daha hızlı ve performanslıdır. Hem özgüven kazandıran hem oyun keyfinizi artıran hem oyununuzu geliştiren bir tahta olacaktır.

Tahtayı ve lastikleri aynı siteden alın ve sipariş notuna “yapıştırılarak gönderilmesini istiyorum” yazın. Raket size kullanıma hazır şekilde gönderilecektir.

3. Ultra Spin Kombini

Bir önceki kombinimizde de yer verdiğimiz Friendship C-5 adlı tahta ile 2x Sanwei T-88 Ultra Spin ürününün kombinidir. Oldukça performanslı bir üründür. profesyonel öncesi kullanım için uygundur.

Sanwei T-88 Ultra Spin fiyatına göre çok iyi bir lastiktir. Bütün temel ve teknik vuruşları yapabilmektedir. Öğrenmek ve gelişmek için harika bir lastiktir. Ayrıca ileri seviyede kullanılacak lastiklere hazırlık için de iyi bir alışkanlık sunmaktadır.

Niteliği dolayısıyla eğitmenler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bu kombodaki hem tahta hem lastik fiyatına göre çok iyi performansa sahiptir. Kontrollü, performanslı ve farklı vuruşları öğrenme ve yapma yeterliliğine sahip bir kombodur. Gelişim seviyesi için de fazlasıyla kullanışlıdır, orta- üst seviyeye kadar sizi tatmin edebilir.

Gerek fiyat/performans gerek ürünlerin niteliği olarak en çok beğendiğim kombodur. Bütçesi yeten hobi oyuncularına da önerdiğim rakettir. Tahta ve lastiğin her ikisi de fiyatının üzerinde değer taşır. Tavsiye ettiğimiz ve deneyen hemen herkes çok memnun kalmıştır. Eğitmenler tarafından da oldukça beğenilmiş ve tercih unsuru haline gelmiştir.

Tahtayı ve lastikleri aynı siteden alırsanız sipariş notuna “yapıştırılarak gönderilmesini istiyorum” yazın. Raket size kullanıma hazır şekilde gönderilecektir.

4. Yinhe Kombini

2021 Aralık ayında 169 lira etiket fiyatlı Yinhe N9 S ve 280 liralık 2x Yinhe 9000 II ürününün kombinidir. Bu kombo raket masatenisi.com sitesinde 449 yerine 381 liraya kombo raket halinde fırsat ürünü olarak satılmaktadır. Sipariş vermeniz halinde yapıştırılarak kullanıma hazır şekilde gönderilmektedir.

Tahtası N9 S bir çok eğitmen tarafından yeni başlayan oyuncular için kullanılmaktadır. Kontrollü olmasının yanında hızlı ve performanslı bir tahtadır. Lastik Yinhe 9000 II ise Yinhe’nin düşük fiyatlarda gösterdiği şaşırtıcı performansı yansıtır. Kısacası hızlı ve performanslı bir başlangıç lastiğidir. Bu kombo başlangıç seviyesinin bir üstü olarak değerlendirilebilir, gelişim seviyesi için çok uygundur. Orta-üst seviyeye ulaşana kadar uzun zaman boyunca performansı tatmin eder.

5. Andro Inizio Kombini

Şu anki piyasa değeri 240 lira olan Andro Inizio All raket tahtası ve 2x Yinhe Mercury II lastik ürününün kombinidir. Nitekim Aralık 2021’de 452 liralık bir rakettir.

Piyasa koşullarında kaliteli bir başlangıç yapmak isteyenler için uygun bir fırsattır. Ayrıca Andro Inizo All katmanları ve işçiliği kaliteli olan bir başlangıç tahtasıdır. Dolayısıyla oyun ilerledikçe lastiği değiştirilip daha etkili lastikler takılarak orta seviyede dahi kullanılabilir. Yinhe Mercury II ise klasikleşmiş, çok ama çok kullanılan bir başlangıç lastiğidir.

Yinhe Mercury II özellikle eğitmenler tarafından en çok kullanılan başlangıç lastiklerindendir. Nitekim performansı fiyatına göre çok iyi olan ve cep yakmayan bir lastiktir. Bu nedenle çoğu kez kaliteli ve pahalı bir tahtaya para ayrılarak bu lastik takılarak kullanımına başlanır. Zamanla hem oyun geliştikçe hem de parasal imkan oluşunca daha üst fiyat grubundaki lastiklere geçilir.

Tahtayı ve lastikleri aynı siteden alın ve sipariş notuna “yapıştırılarak gönderilmesini istiyorum” yazın. Raket size kullanıma hazır şekilde gönderilecektir.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir