İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Luna Coin Geleceği 2022 | Terra Luna 2.0 Coin Yorumları

Terra Luna, son dönemde büyük düşüşüyle dikkat çeken bir kripto para. DeFi işlemleri için özelleşen bir para olan Luna coin geleceği açısısından kötü günler yaşıyor. Şimdi önemli fiyat tahmini ve yorumlara bakalım. Unutmayın her büyük düşüşte belki de kazanç sağlayacak çok önemli detaylar saklıdır.

Çok Önemli! FXStreet platformuna göre Luna’nın yeni versiyonu Luna 2.0 yakında önemli bir yükseliş dönemine girecek.

⚠️ Business2community Luna’daki düşüşe takılıp takmayı yanlış buluyor. Çünkü:

  • Bu platform 2022 sonunda Luna’nın yeniden toparlanacağını düşünüyor. Hatta $50 dolar veya üzerini göreceğini tahmin ediyor. Bunun sebebi Terraform Labs yani bu paranın sahibi olan platformun Luna’daki mevcut sorunları çözeceğinin düşünülmesi.
  • Business2community’e göre 2023’te ise Luna, $200 dolar bandına erişecek.

Aşağıdaki video Terra Luna hakkında size önemli öngörüler sağlayacaktır.

2022 Haziran Coin Tahminleri.

Luna Coin Uzun Vadeli Geleceği ve Yorum

Luna coini anlamak için önce kısa tarihine bakalım. Bu tarihi okuduğunuzda aslında neyin olup bittiğini daha iyi anlayacaksınız.

Terra Luna coin bir zamanlar geleceği en parlak coinler arasındaydı. Çünkü ilk çıktığında fiyatı $1,29 civarındaydı. Önce tıpkı şimdi olduğu gibi bu fiyatta tutunamadı ve ciddi bir kayıp yaşadı.

Fakat sonra hızlı bir yükselişe geçti. Öyle böyle bir yükseliş değil, tam bin katına çıktı. Bu yükseliş ile önce $20 bandına geldi.

Aralık 2021’de ise $99 bandını gördü.

Luna coin niçin çakıldı, yeniden yükselecek mi?

Luna coin’in çakılma sebebi muhtemelen Pump&Dump veya kaldıraçlı işlemler ile paranın değerine yönelik regülasyonlar. Bu kripto paranın değerine Terraform Labs yani kurucu platform bu tarz tekniklerle müdahale etmiş olabilir. Çünkü bu denli bir düşüşün başka bir izahı yok.

Peki, bu tarz müdahaleler ne işe yarar?

Pump&Dump topluca bir kripto paranın alınıp değerinin yükseltilmesidir. Fakat riskli bir işlemdir. Uygulandığı paranın anlık akışını bozduğu için parada güven algısını bozar. Bu da ters bir etki yaratır.

Bir diğer olasılık kaldıraçlı işlemler. Bu işlemleri eğer Terraform Labs ciddi Luna stoğuna sahip bir platform yapmış ve istemediği bir sürprizle karşılaşmış olabilir.

YORUM: Luna coin’in teknik bir hata veya bilinçli bir spekülasyon ile düşürülmesi olasılığı yüksek. Bu sebeple olumlu yönde ani bir atak görmek sürpriz olmaz. Ancak piyasa dinamikleri ile oluşan bir düşüş ise Luna çökmüş kripto paralar arasında yerini almış gibi duruyor.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir