İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ada Coin Geleceği 2022 — Cardono Coin Yorumları

Ada coin, birçok analist tarafından geleceği parlak olarak nitelendirilen Cardono ağına ait bir kripto paradır. Son dönemde Ada, COTI Network platformuna ait Djed ile iş birliğini yapacağını açıklamıştır. Ada, bu haber akışıyla hızlı bir yükseliş trendine girmiştir.

Not: Bu yazı bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir. Ada coin çok riskli bir yatırım aracıdır. Bu konuda yeterince bilginiz yoksa lütfen gerçek bir danışmandan hizmet alın. Aksi takdirde ciddi kayıplara uğrama riskiniz çok yüksektir.

Ada coinin geleceği ile ilgili önemli analistlerin ve platformların kısa ve uzun vadeli görüşleri şunlar:

Long Forecast’ın yorumu

Long Forecast tahminine göre 2022 sonunda Ada coin 2 dolar seviyesine ulaşacak. Bu da %60 civarında bir kâr demek. Aynı platform 2023 sonu fiyat tahmini ise 2.63 dolar olarak belirlemiştir. Ancak bu kâr marjı Bitcoin gibi temel para birimleriyle kıyaslandığında çok verimli değildir.

David Cox kısa vadede Ada coin ile ilgili şu değerlendirmelerde bulunuyor:

Bir önceki en yüksek seviyesi olan 1.64$ seviyesine doğru pozitif fiyat hareketinin devam etmesini bekleyebiliriz. Nitekim aşağı yönde ise önceki 1,24$ desteğine kadar geçici bir düzeltme hareketi mümkün.

David Cox

WalletInvestor’un yorumu

WalletInvestor, Ada ile ilgili çok çarpıcı bir tespit yapıyor. Bu platforma göre 2022 başından itibaren Ada ciddi bir yükseliş gösterecek ve 3 dolar seviyesini geçecek. Fakat bu seviye geçildikten sonra düşüş trendi başlayacak.

Video: 2022 Coin Tahminleri.

Capital tarafından yapılan analizde ise Ada’nın en hacimli 7. kripto para olmasına rağmen 2021’in sonunu iyi getiremediği ifade edilmekte. Çünkü Ada, gördüğü en yüksek değer olan 3.1 dolar seviyelerinden oldukça uzakta. Yani 1.35 dolar seviyelerinde. Bu sebeple Capital, Ada’ya yatırım yapmanın oldukça riskli olduğunu belirtiyor.

Görünüşe göre Ada ile ilgili gelen olumlu yatırım haberleri, Ada yatırımcılarının genelini mutlu etmiş durumda.

InvestorPlace ekonomi yazarı, Shrey Dua

Aşağıda Ada coine ait grafiği ve anlık coin fiyatını incelemeniz mümkün.

Ada Coin Teknolojisinin Geleceği

Ada coin, kendi blok zincirine sahip bir kripto para. Yani Ethereum ERC-20 teknolojisini kullanmıyor. Nitekim yatırımcısına dijital sözleşmelerde yüksek bir hız ve sürekli gelişim vadediyor. Bunun için de önemli bir geliştirici kadrosu istihdam ediyor.

Ada’nın bir diğer özelliği ise çeşitli yatırımlara öncülük etmesi. Yani Ada, sadece kripto borsalarına sıkışıp kalmak istemiyor. Bu da Ada’nın uzun vadeli geleceği açısından pozitif bir yön.

Ada’nın ayrıştığı bir diğer nokta ise şeffaflık. Nitekim Ada coinin teknolojisi tamamen açık kaynak kodlu.

Ada coin için metaverse teknolojisine yatırım yapmaması en önemli eleştirilerden biri. Çünkü metaverse hem teknolojinin hem de kripto paraların geleceği olarak görülüyor.

2 Yorum

  1. […] Ada Coin Geleceği 2022 — Cardono Coin YorumlarıAda Coin Geleceği 2022 — Cardono Coin Yorumlarıyonetici1 tarafındanAda coin, birçok analist tarafından geleceği parlak olarak nitelendirilen Cardono ağına ait bir kripto paradır. Son dönemde Ada, COTI Network platformuna ait Djed ile iş birliğini yapacağını açıklamıştır. Ada, bu haber akışıyla hızlı bir yükseliş trendine girmiştir. […]

  2. […] Ada Coin Geleceği 2022 — Cardono Coin YorumlarıAda Coin Geleceği 2022 — Cardono Coin Yorumlarıyonetici1 tarafındanAda coin, birçok analist tarafından geleceği parlak olarak nitelendirilen Cardono ağına ait bir kripto paradır. Son dönemde Ada, COTI Network platformuna ait Djed ile iş birliğini yapacağını açıklamıştır. Ada, bu haber akışıyla hızlı bir yükseliş trendine girmiştir. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir