İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dot Coin Geleceği 2022 | Polkadot Coin Yorum

Polkadot, finans merkezli bir kripto para projesidir. Özellikle blok zincirleri arasında daha hızlı transferler oluşturmayı amaçlamıştır. Polkadot platformuna ait bu kripto para Dot coin olarak bilinmektedir. İlk çıkışından beri binlerce kat değer kazanan Dot, 2022 yılında geleceği en parlak görülen ve en çok tercih edilen kripto paralardan biridir.

Not: Bu yazı bir yatırım tavsiyesi değildir. Bilgi verme amacı taşımaktadır. Kripto para piyasasına hâkim olmayan kişiler Dot coin işlemi yaparken çok dikkatli olmalıdır. Mümkünse yapmamalıdır. Çünkü bu para birimi çok riskli bir varlıktır.

Polkadot’a ait bu ürün ile ilgili 2022 tahminlerimize geçmeden önce Dot coinin 2021 yılında yazdığı hikâyeye bakalım.

Dot coin 2021 yılında yaklaşık 2,5 kat arttı!

2021 yılının kazandıran yatırım araçlarından biri olan Dot, artık en bilinen coinlerden biri. Öyle ki kısa sürede birçok coin listesi içerisinde üst sıralarda sıralanmaya başlandı. Popülerlik açısından Coin Gecko dizininde 9. sırada.

Video: 2022’nin en çok kazandıracak kripto para tahminleri.

Güzel bir atasözümüz var. Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir. Dot için de 2021’deki başarısı önemli bir referans oldu. Böylelikle 2022 için Dot’taki yükselme beklentileri de önemli oranda arttı.

Dot Coin Yorum

2021’in başarılı kripto paralarından olan Dot coin aslında rakiplerine göre teknoloji olarak üstün bir yatırım aracı. Öncelikle arkasında Web3 Foundation gibi önemli bir vakıf var. Ayrıca bu kripto paranın geliştiricileri arasında Ethereum zincirinin geliştiricilerinden Gavin Wood bulunuyor.

Yani Dot sosyal medya gücüyle yükselen arkası boş tokenlerden değil. Birçok blok zincirini kendi içerisinde işlem yapılabilir hâle getirme gibi önemli bir misyon üstlenmiş. Bu da teknolojik üstünlük açısından Dot’u bir adım öne çıkarıyor.

Nitekim kripto para borsasındaki birçok yatırım aracı sadece kısa vadeli kazanç sağlar. Arkasında teknoloji olmayan bu token ya da coinlere güvenerek uzun süreli yatırım yapılamaz. Dot, bu konuda uzun vadeli olarak güven duygunuzu tatmin eden bir ürün. Bu açıdan metaverse teknolojisine yatırım yapan coinlerle birlikte 2022 yılında güzel bir öykü yazacak gibi duruyor.

Sonuç: Dot coinin 2022 yılında %80 oranında değer kazanacağı tahmini var. Ancak tabii ki bunda 2022’ye kötü başlayan büyük kripto paraların pozisyonu da etkili olacak. Ancak hepsinin dışında Dot, uzun dönemli yatırıma müsait az sayıdaki kripto paradan biri.

2 Yorum

  1. […] Dot Coin Geleceği 2022 | Polkadot Coin YorumDot Coin Geleceği 2022 | Polkadot Coin Yorumyonetici1 tarafındanPolkadot platformuna ait bu kripto para Dot coin olarak bilinmektedir. İlk çıkışından beri binlerce kat değer kazanan Dot, 2022 yılında geleceği en parlak görülen ve en çok tercih edilen kripto paralardan biridir. […]

  2. […] Dot Coin Geleceği 2022 | Polkadot Coin YorumDot Coin Geleceği 2022 | Polkadot Coin Yorumyonetici1 tarafındanPolkadot platformuna ait bu kripto para Dot coin olarak bilinmektedir. İlk çıkışından beri binlerce kat değer kazanan Dot, 2022 yılında geleceği en parlak görülen ve en çok tercih edilen kripto paralardan biridir. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir