İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Metaverse Coin Listesi | Metaverse Kripto Para Seçenekleri

Metaverse son dönemlerde hiç olmadığı kadar hayatımızın içerisine girdi. Dolayısıyla BtcTurk Pro ve Binance üzerinden erişilen metaverse coin list yani metaverse coin listesi de merak edilen yatırım listelerinden biri hâline geldi. Nitekim bu yazımızda sanal arsa tedarikçisi metaverse coin ürünlerini inceleyeceğiz. Bunlardan en ön plana çıkanları açıklayacağız. Ama unutmayın bu yazı bir yatırım tavsiyesi değildir.

Not: Kripto paralar çok riskli varlıklardır. Eğer kripto para ve finans bilginiz yoksa lütfen kripto paraya büyük yatırımlar yapmayın. Bu ciddi kayıplara uğramanıza neden olacaktır. Hiçbir kripto para tahmin ya da yorumu, bu piyasada ne olacağını kestiremez.

Aşağıda bu coin ve tokenlere ait güncel fiyat bilgisi ve açıklamaları bulacaksınız. Bu açıklamalar size yapacağınız yatırım hakkında da bilgi sağlayacak. Tüm kripto para birimlerine ait fiyat bilgileri için “Anlık Coin Fiyatları” yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

You have not selected any currencies to display

Metaverse tabanlı kripto paraların haricinde bir de sanal arsalar mevcut. Bunlarla ilgili bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Video: Metaverse arsa ve coin fiyatları.

Oyun Projesi Tabanlı Token Listesi

Oyun projeleri metaverse coin ya da daha doğrusu token listesi denince akla gelen ilk yatırım araçları. Bunlarla ilgili fiyat bilgisini yukarıda paylaşmıştık.

Şu anda metaverse dünyasındaki en pahalı kripto para ürünü Axie Infinity. AI aslında temelde basit bir oyun. Ancak yıllar içerisinde ciddi bir hayran kitlesi edindi. Bu da metaverse yatırımı yapma konusunda platforma motivasyon kaynağı oldu. Şu an özellikle OpenSea gibi NFT platformları, bu oyun için üretilen 3D tasarımlarla dolu. Bu 3D ürünler önemli fiyatlara alıcı buluyor. Çünkü bunlar oyunda ilerlemek için şart.

Son dönemin bir diğer popüler uygulaması ise OVR. OVR platformu aslında ortaya bir harita koyup satış yapıyor. İnsanlar da bu platforma güveniyor. Bundan güç alan platform kendi kripto parası olan OVR coini de üretmiş durumda.

Bahsi geçen platformlar içerisinde teknoloji açısından en umut vadedeni Sandbox. Bu platform oyun içi NFT ekosisteminde 650 milyon dolarlık bir satışa sahne oldu. Bu da platforma güveni artırdı. The Sandbox platformu aynı zamanda SAND coinin de sahibi.

Şu an dünyada metaverse denince ilk akla gelen platform Decentraland. Platform önemli bir coin olan MANA coinin de sahibi. Mana coin, diğer mateverse coinlere nazaran oldukça büyük bir işlem hacmine sahip.

Hızlı Sözleşme Temelli Metaverse Coin List

Sözleşme hızlarındaki ilerlemeyi temel alan veya metaverseye dokümantasyon sağlayan ağlar da var. Bunlar ise Avax ve Enjin.

Avax son dönemin en popüler coinlerinden. 2021’in sonunda bir ara 120 doları aştı. Ancak daha sonra yeniden düşme trendine girdi. Yine de şu an başarı beklenen kripto paralardan.

Enjin ise metaversenin dokümantasyon ihtiyacı için çözümler oluşturuyor. Bu sebeple kripto para borsalarında da en çok tercih edilen tokenlerden biri..

3 Yorum

  1. […] Metaverse Coin Listesi | Metaverse Kripto Para SeçenekleriMetaverse Coin Listesi | Metaverse Kripto Para Seçenekleriyonetici1 tarafındanMetaverse son dönemlerde hiç olmadığı kadar hayatımızın içerisine girdi. Dolayısıyla BtcTurk Pro ve Binance üzerinden erişilen metaverse coin list yani metaverse coin listesi de merak edilen yatırım listelerinden biri hâline geldi. […]

  2. […] Metaverse Coin Listesi | Metaverse Kripto Para SeçenekleriMetaverse Coin Listesi | Metaverse Kripto Para Seçenekleriyonetici1 tarafındanMetaverse son dönemlerde hiç olmadığı kadar hayatımızın içerisine girdi. Dolayısıyla BtcTurk Pro ve Binance üzerinden erişilen metaverse coin list yani metaverse coin listesi de merak edilen yatırım listelerinden biri hâline geldi. […]

  3. […] Metaverse Coin Listesi | Metaverse Kripto Para SeçenekleriMetaverse Coin Listesi | Metaverse Kripto Para Seçenekleriyonetici1 tarafındanMetaverse son dönemlerde hiç olmadığı kadar hayatımızın içerisine girdi. Dolayısıyla BtcTurk Pro ve Binance üzerinden erişilen metaverse coin list yani metaverse coin listesi de merak edilen yatırım listelerinden biri hâline geldi. […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir