İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Metaverse Coin Al-Sat | Metaverse Coin Al, Yatırıma Başla!

Metaverse coin alımı için Binance, BtcTurk ve Paribu gibi kripto para borsalarını kullanmak gerekiyor. Ayrıca bu işlemi MetaMask ile de yapabilirsiniz. Nitekim ERC-20 teknolojisi ile üretilen metaverse blockchain yani token ürünleri son dönemde devasa kârlar elde etti. Bu metaverse coin projeleri genel olarak oyun oynayarak para kazanma konseptli online oyun platformlarına ait.

Öyleyse gelin 5 dakika içerisinde sizi metaverse coin yatırımı sahibi yapalım!

Gerekli süre: 5 dakika

Coin satın alma işlemini nasıl yapacağım?

 1. Önce hangi metaverse coinin sizin için daha kârlı olacağına bakın.

  Şu an piyasada çok sayıda metaverse coin ürünü var. Bu ürünler içerisinde MANA, MetaHero, Axie Infinity ve The Sandbox en ön plandakiler. Fakat çok daha fazlası var. Eğer uzun vadeli yatırım düşünüyorsanız bu coinlerden teknolojisi daha gelişmiş olana yatırım yapmakta fayda var. Şu an The Sandbox bu konuda bir adım önde.

 2. Al-sat yapmak istiyorsanız daha yeni ve dalgalanması yüksek coinleri tercih etmek mantıklı.

  Piyasaya her gün yeni bir metaverse token çıkıyor. Bunlar henüz kendi piyasa şartlarını oluşturmadıklarından yüksek dalgalanmalara sahipler. Bu da al-sat fırsatı tanıyor.

 3. Bir kripto para borsasına üye olun.

  Bu işlemleri yapmanın en kolay yolu bir kripto para borsasına üye olmak. Bu konuda BtcTurk Pro, Paribu ve Binance öne çıkan platformlar. Bunlar içerisinde Binance tüm dünyaya hizmet veren bir kurum. Bu yönüyle özellikle hafta sonu kurları açısından biraz daha kârlı olabiliyor. Ayrıca bu borsaların standart sürümlerinde genellikle sadece Bitcoin alım-satımı var.

 4. Otomatik alım ve satım noktaları oluşturun.

  Kripto paralar ani yükseliş ve düşüşler gösteren varlıklar. Bu sebeple ciddi zararlardan kurtulmak ve ani yükselişlerin tepe değerlerinde

Metaverse Coin Projeleri

Sanal arsalara karşılık kripto para ürünleri satan birçok yatırım var. Bu yatırımlar genel olarak Ethereum blok zincirine dahil. Nitekim bu blok zincirdeki ERC-20 protokolünü kullanıyorlar. Yani aslında metaverse tabanlı bu paralar coin değil token.

Tavsiye yazı: Metaverse Coin Listesi.

Aşağıda Binance’ta listelenen metaverse tabanlı coin ve tokenlere ait güncel fiyat bilgileri yer alıyor.

You have not selected any currencies to display

Ayrıca bu ürünlere Roblox platformunun kripto para birimi Robux’u da eklemek lazım. Roblox kısa zaman içerisinde tüm oyunlarını özgün metaverse platformuna taşıma hedefinde. Bu da Roblox’u bir metaverse merkezi hâline getirecek.

Son olarak bir diğer önemli ürün Diem. Diem henüz piyasaya çıkmadı. Ancak Facebook yani Meta’nın metaverse yatırımının kripto para birimi olacak. Bu platformun adı ise Horizon Home. Horizon Home yatırımı ile birlikte Oculus ürünleri de önemli oranda yaygınlık gösterecek.

Ayrıca metaverse coinlerin sanal arsa platformları için “Metaverse Giriş” ve “Rarible NFT” yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Sitemizde metaverse ile ilgili 100’e yakın yazı var. Bunları okuyup YouTube Kanalımıza abone olarak güncel gelişmelerden habersiz kalmayın.

3 Yorum

 1. […] Metaverse Coin Al-Sat | Metaverse Coin Al, Yatırıma Başla!Metaverse Coin Al-Sat | Metaverse Coin Al, Yatırıma Başla!yonetici1 tarafındanMetaverse coin alımı için Binance, BtcTurk ve Paribu gibi kripto para borsalarını kullanmak gerekiyor. Ayrıca bu işlemi MetaMask ile de yapabilirsiniz. Nitekim ERC-20 teknolojisi ile üretilen metaverse blockchain yani token ürünleri son dönemde devasa kârlar elde etti. Bu metaverse coin projeleri genel olarak oyun oynayarak para kazanma konseptli online oyun platformlarına ait. […]

 2. […] Metaverse Coin Al-Sat | Metaverse Coin Al, Yatırıma Başla!Metaverse Coin Al-Sat | Metaverse Coin Al, Yatırıma Başla!yonetici1 tarafındanMetaverse coin alımı için Binance, BtcTurk ve Paribu gibi kripto para borsalarını kullanmak gerekiyor. Ayrıca bu işlemi MetaMask ile de yapabilirsiniz. Nitekim ERC-20 teknolojisi ile üretilen metaverse blockchain yani token ürünleri son dönemde devasa kârlar elde etti. Bu metaverse coin projeleri genel olarak oyun oynayarak para kazanma konseptli online oyun platformlarına ait. […]

 3. […] Metaverse Coin Al-Sat | Metaverse Coin Al, Yatırıma Başla!Metaverse Coin Al-Sat | Metaverse Coin Al, Yatırıma Başla!yonetici1 tarafındanMetaverse coin alımı için Binance, BtcTurk ve Paribu gibi kripto para borsalarını kullanmak gerekiyor. Ayrıca bu işlemi MetaMask ile de yapabilirsiniz. Nitekim ERC-20 teknolojisi ile üretilen metaverse blockchain yani token ürünleri son dönemde devasa kârlar elde etti. Bu metaverse coin projeleri genel olarak oyun oynayarak para kazanma konseptli online oyun platformlarına ait. […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir