İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

MANA Coin Yorum — MANA Coin Geleceği 2022

MANA coin, metaverse tabanlı geleceği parlak gibi gözüken Ethereum blok zincirine ait ERC-20 kodlamasına dahil güvenlik standardı yüksek bir kripto paradır. Peki, Decentraland metaverse sisteminin kripto para birimi olan MANA coin 2022 yılında altın ve dolar karşısında nasıl bir seyir izleyecek?

Not: Burada yazılanlar bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.

Kısa Vadeli Yorum

Önemli! Uzun süreli bir çıkış eğilimi gösteren kripto para piyasası 4 Aralık tarihinde önemli bir düzeltme hareketi yapmıştır. Bu yüzden 2022’nin ilk çeyreği yükseliş için iyi bir zaman.

MANA şu an $4.58 seviyelerinin oldukça altına geriledi. Bu da kısa vadede $3.26 seviyelerinin aşılıp $4 seviyesine doğru yükselişi vadediyor. Ancak burada metaverse teknolojisinde meydana gelecek gelişimin yönü de etkili olacak.

Video: MANA ve diğer coinlerin 2022 beklentileri.

Şu anki dar bantta özellikle Bitcoin hareketlerini dikkatle takip etmek şart. Bitcoin’deki olumlu seyir MANA’yı da etkileyecektir.

Bu kripto para ile ilgili yorumunuzu sayfanın sonundaki “Yorum Yap” kısmından bizimle paylaşmak ister misiniz?

MANA coin uzun vadeli yorum: MANA, geleceğin interneti olarak adlandırılan metaverse teknolojisine dayalı bir tokendir. Bu sebeple son dönemlerde en ilgi çekici yatırım araçlarından birine dönüşmüştür. Hatta Shiba coin gibi hızlı büyüyen paraların tahtını sallamaya başlamıştır. Çünkü bu yatırım aynı zamanda sanal arsa imkânı sağlamaktadır.

Decentraland sisteminde yer alan ve LAND token ile alınan sanal arsaların değeri arttıkça bu MANA’ya da yansımaktadır. Hatta son dönemlerde artış ya da düşüş trendlerinde bu tokenin diğerlerine göre daha pozitif ayrıştığı görülmektedir.

Kısacası metaverse teknolojisi başarıya erişir ve hayatımıza girerse bundan MANA da olumlu yönde etkilenecektir.

Video: Decentraland sistemine nasıl girilir? (Uygulamalı)

MANA Coin Risk

MANA token son dönemde hayatımıza giren ve aslında birçok kişinin çok da iyi bilmediği bir teknolojiyi yansıtmaktadır. Bu tabii ki ciddi bir risktir. Aynı zamanda da bir şanstır. Nitekim Floki Inu gibi coinler bu teknolojiye kurulduktan çok daha sonra yatırım yapmıştır.

Şu an şirket yaptığı yatırımlarla geleceğin evreninde yer almayı başaracak gibi gözükmektedir. Fakat özellikle Facebook Horizon yatırımı sonrasında daha küçük metaverse platformlarının nasıl etkileneceği tartışma konusudur.

Not: MANA coin alım satımı ile ilgili tüm yorum ve değerlendirmeler özeldir. Hiç umulmadık bir anda olumsuz bir haber akışı her zaman büyük zararlara neden olma potansiyelindedir. Bu sebeple dikkatli olmalısınız.

Ayrıca metaverse teknolojisinin ne olduğunu öğrenmek isterseniz aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Video: Metaverse teknolojisi. Bizi takip etmeyi unutmayın.

7 Yorum

  1. […] Eğer sanal arsa almak gibi bir işle uğraşmak istemiyorsanız MANA token size göre. MANA token satın aldığınızda Decentraland arsalarındaki değer kazanma durumu sizi de olumlu yansır. Ancak sanal bir arsanız olmaz. Yani MANA token olayı biraz daha basit hâle getiriyor. Okuma önerisi: “Mana Tokenin Geleceği“. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir