İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sandbox Metaverse Arsa Satın Al! | SAND Coin ve Sandbox Üyelik

Sandbox Metaverse, arkasında güçlü bir teknoloji barındıran önemli sanal arsa üreticilerinden biri. Nitekim Sandbox sanal arsa ürünü dışında SAND coin adında yaygın bir tokene de sahip. Ayrıca The Sandbox özellikle platform içinde üretilen sanal bir yatın 650 milyon dolara satılması ile gündeme geldi. Yani Sandbox, piyasadaki önemli oyunculardan biri.

Sandbox Metaverse Giriş: Sandbox metaverse sistemine girmek için The Sandbox Game bağlantısını kullanabilirsiniz. Fakat eğer sanal arsa satın almak istiyorsanız işler biraz karışık. Konu ile ilgili detayları aşağıda anlattık.

Not: Sanal arsa almak için Decentraland, Axie Infinity ve OVR Metaverse platformları da mevcuttur. Ancak Sandbox kalitesindeki diğer platform Bloktopia. Bu platformların tamamı ile ilgili yazılar sitemizde mevcuttur.

Sandbox yatırım yapmak istiyorsanız bunun üç yolu var. Bunlardan ilki Marketplace kısmı için dijital nesne tasarlamak. Bu tasarımlarınızı NFT yolu ile satmanız mümkün. Burada 40 dolardan milyonlarca dolara kadar farklı fiyatlarda birçok ürün var.

Video: Metaverse Yatırımları.

Diğer yöntem ise Alpha adlı oyunu oynamak. Bu oyunun içerisinde oyun oynayarak para kazanmak mümkün. Ancak oyunu daha da geliştirebilmek için üç boyutlu tasarım bilgisi çok önemli. Eğer 3D tasarım yapamıyorsanız sanal arsalarınızı geliştirmek için 3D içerikler üretmeniz gerekir.

Sandbox Metaverse Arsa Alımı

Sandbox Metaverse arsa alımı, sanal evren ile ilgilenen herkesin ilgisini çekiyor. Siz de Sandbox platformuna arsa yatırımı yapmak istiyorsanız Metaverse Alpha oyununa dâhil olmalısınız. Platformun internet sitesine girdiğinizde sayfanın sol kısmında Alpha için gerekli bağlantı mevcut.

Öyleyse hemen “Sandbox arsa nasıl alınır?” öğrenelim. 

Fakat oyuna dahil olmak için bazı şartlar var. Öncelikle oyun içerisindeki alım satım işlemlerini yapabileceğiniz kripto para cüzdanına ihtiyaç duyacaksınız. Sistem MetaMask’ı destekliyor. 

Bu konuda “MetaMask nasıl kullanılır?” yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. MetaMask uygulamasını edindikten sonra artık oyuna başlamayı hazırız. Alpha oyununa tıkladığımızda çıkan ekrandaki MetaMask düğmesine basıyoruz. Artık Sandbox ile MetaMask eşleşti.

Bundan sonra oyun içerisinden sanal arsa veya farklı nesneler satın almak sizin elinizde. Tam tersi ürettiklerinizi satma fırsatınız da var.

Arsa satın alma esnasında yapılan işlemlerin detayları için “The Sandbox nasıl kullanılır?” yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Sandbox Arsa Fiyatları

The Sandbox platformundaki arsa fiyatları tıpkı gerçek dünyadaki gibi farklılık gösteriyor. Çünkü Alpha oyununda yer alan bu arsalar üzerlerinde birçok farklı 3D model barındırıyor. Tabii ki 3D tasarım açısından daha zengin olan alanlar daha pahalı.

Ancak Sandbox arsa fiyatları için en iyi ölçüt platformun kripto para birimi olan SAND. Aşağıdaki tabloda hem SAND hem de diğer metaverse sanal arsa satıcısı platformlara ait coin ve token fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

 • USD
 • EUR
 • GPB
 • AUD
 • JPY
 • polkadotPolkadot(DOT)
  $22.716.27%
 • axie-infinityAxie Infinity(AXS)
  $70.757.56%
 • decentralandDecentraland(MANA)
  $2.795.96%
 • the-sandboxThe Sandbox(SAND)
  $3.615.79%
 • enjincoinEnjin Coin(ENJ)
  $1.814.85%
 • metaheroMetahero(HERO)
  $0.0532645.59%

Son dönemlerde sanal arsa satıcısı platformları ait kripto paralar önemli oranda değer kazandı. Ancak 2022’nin hemen başında bu alanda bazı kâr satışları da geldi. Muhtemelen Facebook’un Horizon Home Metaverse sistemini piyasaya çıkarması bu paraları da olumlu yönde etkileyecek.

Bu alandaki kripto paraların geleceği ile ilgili daha fazla bilgi için “2022 Coin Tahminleri” yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Sandbox SAND Coin Geleceği

The Sandbox’a ait olan SAND coin aslında bir token. Alpha oyununun içerisindeki işlemlerde etkin olarak bu birim kullanımda. Ayrıca yüksek işlem hacmi ile SAND en popüler ve gelecek vadeden metaverse coinlerin içerisinde.

Nitekim SAND yakın dönemde 8 doları aştı. fakat daha sonra kâr satışlarıyla 5,5 dolar seviyesine geriledi.

Metaverse teknolojisi geliştikçe bu tokenin de değer kazanması mantıklı. Ancak coin piyasasının oldukça değişken olduğunu unutmamak lazım. Platform ile ilgili en ufak bir kötü haber akışı ciddi düşüşleri tetikleme riskini ger zaman içeriyor.

4 Yorum

 1. […] Sandbox Metaverse Arsa Satın Al! | SAND Coin ve Sandbox ÜyelikSandbox Metaverse Arsa Satın Al! | SAND Coin ve Sandbox Üyelikyonetici1 tarafındanSandbox Metaverse, arkasında güçlü bir teknoloji barındıran önemli sanal arsa üreticilerinden biri. Nitekim Sandbox sanal arsa ürünü dışında SAND coin adında yaygın bir tokene de sahip. Ayrıca The Sandbox özellikle platform içinde üretilen sanal bir yatın 650 milyon dolara satılması ile gündeme geldi. […]

 2. […] Sandbox Metaverse Arsa Satın Al! | SAND Coin ve Sandbox ÜyelikSandbox Metaverse Arsa Satın Al! | SAND Coin ve Sandbox Üyelikyonetici1 tarafındanSandbox Metaverse, arkasında güçlü bir teknoloji barındıran önemli sanal arsa üreticilerinden biri. Nitekim Sandbox sanal arsa ürünü dışında SAND coin adında yaygın bir tokene de sahip. Ayrıca The Sandbox özellikle platform içinde üretilen sanal bir yatın 650 milyon dolara satılması ile gündeme geldi. […]

 3. […] Sandbox Metaverse Arsa Satın Al! | SAND Coin ve Sandbox ÜyelikSandbox Metaverse Arsa Satın Al! | SAND Coin ve Sandbox Üyelikyonetici1 tarafındanSandbox Metaverse, arkasında güçlü bir teknoloji barındıran önemli sanal arsa üreticilerinden biri. Nitekim Sandbox sanal arsa ürünü dışında SAND coin adında yaygın bir tokene de sahip. Ayrıca The Sandbox özellikle platform içinde üretilen sanal bir yatın 650 milyon dolara satılması ile gündeme geldi. […]

 4. […] Sandbox Metaverse Arsa Satın Al! | SAND Coin ve Sandbox ÜyelikSandbox Metaverse Arsa Satın Al! | SAND Coin ve Sandbox Üyelikyonetici1 tarafındanSandbox Metaverse, arkasında güçlü bir teknoloji barındıran önemli sanal arsa üreticilerinden biri. Nitekim Sandbox sanal arsa ürünü dışında SAND coin adında yaygın bir tokene de sahip. Ayrıca The Sandbox özellikle platform içinde üretilen sanal bir yatın 650 milyon dolara satılması ile gündeme geldi. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir