İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

VR Box Fiyat ve Satın Alma Seçenekleri | Zore VR Box İncelemesi

Zore VR Box, oyunları 3D olarak yaşayabileceğiniz fiyat bakımından piyasadaki en ucuz sanal gerçeklik gözlükleri arasında. Ürün mobil cihazlarla çalışıyor. Doğrudan bilgisayar bağlantısı yok. VR Box 2.0, şu an Türkiye’de metaverse teknolojisini tanımak ya da oyun oynamak için en çok tercih edilen metaverse ürünlerinden. Çünkü VR Box 2.0 fiyatı oldukça ucuz bir ürün. Ayrıca ilerleyen günlerde bu yazımızda ürünle ilgili bir tanıtım videosu da yayımlayacağız.

Not: Sayfamızsın alt kısmında bu ürünü en uyguna satan platformlarla ilgili bağlantıları paylaşacağız. Ayrıca diğer gözlük modellerini incelemek istiyorsanız “En İyi 7 Metaverse Gözlük” yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Video: Metaverse VR Box Gözlük Modelleri.

VR Box Yorum: Şunu açıkça söylemek gerekir ki bu ürünü Oculus Quest 2 gibi gelişmiş gözlüklerle kıyaslamak mümkün değil. Bu zaten fiyatlara da yansımış durumda. Zore VR Box, metaverse gözlük teknolojisini tanımak için iyi bir başlangıç. Ancak oyunlarda veya metaverse dünyasında talep ettiğiniz yüksek çözünürlüğü sağlayan bir cihaz değil.

Kısacası gerçek anlamda iyi bir ürün almak istiyorsanız Oculus ürünleri fiyat performans açısından oldukça verimli. Sadece sistemi tanımak istiyorsanız bu gözlük işinizi görür.

Bu hususta “Oculus Quest 2” yazımızı da okumanızı öneririz.

VR Box Fiyat

Zore VR Box ürünü piyasada çok geniş bir fiyat havuzuna sahip. Açıkçası herkes tutturabildiği fiyata satmaya çalışıyor. Bu sebeple en ucuzunu bulana kadar aramaktan vazgeçmeyin. Şu an 100 lira civarında bir ödeme yaparak cihazı alabileceğiniz siteler mevcut.

Şu an yaptığımız küçük bir araştırmada en ucuz ürünün Amazon sitesinde bulunduğunu gördük. Siz de bu sitede küçük bir araştırma yaparak cihazı 100 liraya alabilirsiniz.

VR Box çekilişimize katılın!

Ürünü yurt dışından çok daha ucuza getirme fırsatınız da var. Fakat oldukça ucuz bir ürün olduğundan buna gerek yok.

Zore metaverse gözlüğü nasıl kullanılır?

Cihazda doğrudan entegrasyon özelliği yok. Bu yüzden cihazı Android telefonunuzdan kullanmanız gerekiyor.

  1. VR Box kumandasına pilleri takın. Ardından telefonunuzun bluetooth özelliğini açın. Böylelikle telefonunuzdan cihazın bluetooth ağını görüp ona bağlana bileceksiniz.
  2. Kumandanın bluetooth sistemine bağlandıktan sonra cihazın telefon soketini çıkarın. Soketi çıkardıktan sonra içerisine telefonunuzu yerleştirin. Bundan sonra tek yapmanız gereken soketi yerine takmak.
  3. Telefonunuzda metaverse sistemini veya 3D görüntüyü destekleyen bir uygulama açın. Hepsi bu kadar.

Zore VR Box ile Ne Yapılır?

Daha önce de belirttiğimiz gibi bu cihaz ile metaverse ve oyun dünyasını tanıma fırsatı bulursunuz. Yani tanımı aşaması için iyi bir tercih. Ayrıca çözünürlüğü çok dert etmiyorsanız uzun süre de kullanma şansımız var.

Cihazın tabii ki en cezbedici tarafı fiyatı. Google Cardboard ile birlikte fiyat açısından en iddialı ürünler arasında.

Artık Decentraland, Sandbox ve Axie Infinity gibi metaverse oyunlarını oynamak için VR gözlük sahibi olmak bir zorunluluk. Bu açıdan yakın gelecekte birçok kişi bu gözlüklere sahip olacak.

Özet
product image
İnceleyenin Puanı
1star1star1stargraygray
Kullanıcı Puanı
4 based on 1 votes
Marka Adı
Zore VR Box 2.0
Ürün Adı
Zore VR Box 2.0
Fiyat
TRY 100
Ürün Tedarik Bilgisi
Out of Stock

2 Yorum

  1. […] VR Box Fiyat ve Satın Alma Seçenekleri | Zore VR Box İncelemesiVR Box Fiyat ve Satın Alma Seçenekleri | Zore VR Box İncelemesiyonetici1 tarafındanZore VR Box, oyunları 3D olarak yaşayabileceğiniz fiyat bakımından piyasadaki en ucuz sanal gerçeklik gözlükleri arasında. Ürün mobil cihazlarla çalışıyor. Doğrudan bilgisayar bağlantısı yok. VR Box 2.0, şu an Türkiye'de metaverse teknolojisini tanımak ya da oyun oynamak için en çok tercih edilen metaverse ürünlerinden. […]

  2. […] VR Box Fiyat ve Satın Alma Seçenekleri | Zore VR Box İncelemesiVR Box Fiyat ve Satın Alma Seçenekleri | Zore VR Box İncelemesiyonetici1 tarafındanZore VR Box, oyunları 3D olarak yaşayabileceğiniz fiyat bakımından piyasadaki en ucuz sanal gerçeklik gözlükleri arasında. Ürün mobil cihazlarla çalışıyor. Doğrudan bilgisayar bağlantısı yok. VR Box 2.0, şu an Türkiye'de metaverse teknolojisini tanımak ya da oyun oynamak için en çok tercih edilen metaverse ürünlerinden. […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir