İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

The Nemesis Giriş | Metaverse Futbol ve Eğlence Platformu

The Nemesis, futbol ve diğer eğlence alanlarında metaverse evrenleri oluşturan bir blockchain ve NFT platformudur. Platformun en öne çıkan özelliği futbol maçlarını metaverse evrenine taşımasıdır. Ayrıca çok sevilen oyunları ve Nemesis coin ürününe sahiptir. Bu konuda The Nemesis sisteminde izleyici ile buluşan Milan-Fiorentina maçı, metaverse’te yayımlanan ilk futbol maçı olmuştur.

Video: The Nemesis Metaverse tanıtımı.

The Nemesis ile nasıl maç izlerim?

Bu platformda maç izlemek için öncelikle metaverse etkinlik daveti almalısınız. Ayrıca NFT olarak bu daveti satın alma şansınız da var. Bu hususta OpenSea üzerinden son etkinlikleri takip etmelisiniz.

Milan-Fiorentina maçı Arap bir yatırımcı tarafından bu platformda yayımlandı. Nitekim izleyicilerin çoğunluğu da davet alan Arap izleyicilerdi.

Nemesis oyunları için davete ihtiyacınız yok!

Ancak The Nemesis’in eğlenceli oyun platformuna girmek için davete ihtiyacınız yok. Buradan sisteme girebilirsiniz.

Video: Metaverse evrenine nasıl girilir?

The Nemesis Giriş: Platform kendi oyun ve eğlence alanlarının dışında diğer kullanıcılara da etkinlik oluşturma şansı tanımaktadır. Bu noktada başvurular Nemesis Events sekmesindedir. Yani aslında Milan-Fiorentina maçı gibi yayınlar doğrudan platformun ürünü değildir. Siz de sistemden bir metaverse ekranı satın alıp kendi etkinliğinizi tasarlayabilirsiniz.

The Nemesis Oyunları, Kripto Para ve Sanal Arsaları

Burası sadece maç yayını yapan bir platform değil. Bu platformda birçok blokchain oyunu mevcut.

Metaverse evreninde hazine arama temelli Treasure Hunt, nostaljik bir oyun olan Arcade Room platformun en popüler lansmanları. Nitekim Car Play, Escape Room diğer oyunlar.

Bu platformdan sanal arsa satın almanız mümkün!

Aynı zamanda platformun geleceğine güveniyorsanız yatırım yapmanız da mümkün. Çünkü platform içerisinde sanal arsa satışında var.

Oyunun içerisinde 200.000 sanal parsel var. Platform şu anda dünyada büyük bir tanıtıma sahip oldu. Bu sebeple bu az sayıdaki arsanın gelecekte ciddi bir yatırım aracı olması mümkün. Siz de MetaMask aracılığı ile bu arsalardan edinebilirsiniz.

Video: MetaMask nasıl kullanılır?

Nemesis Coin

Platformun Nemeis DAO adlı bir de kripto parası mevcut. Bu kripto para ile ilgili detayları CoinMarketCap bağlantısında bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.