İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Enjin Coin Geleceği 2022 ✅ | Enjin Coin Yorumları ve Gerçekçi Analizler

Enjin coin 2009 yılında oyun oynayarak para kazanma temelli olarak kurulan Ethereum tabanlı bir tokendir. Nitekim bu yazımızda Enjin coin biriminin geleceği için 2022 yılına dair yorum ve düşüncelerimizi paylaşıyoruz. Ayrıca platformun metaverse yatırımı olan MetaverseMe konseptini tanıyacağız.

⚠️ DigitalCoinPrice, 2022 tahminlerini ay ay şu şekilde vermiştir:

AyEn Düşük FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
Jun 2022$0.82$0.87$0.90
Jul 2022$0.81$0.96$1.00
Aug 2022$0.82$0.92$0.94
Sep 2022$0.83$0.90$0.96
Oct 2022$0.82$0.88$0.90
Nov 2022$0.80$0.86$0.88
Dec 2022$0.81$0.86$0.99
DigitalCoinPrice 2022 Enjin fiyatlarında çok büyük dalgalanmalar beklemiyor.

Not: Bu yazı bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımlarının çok riskli olduğunu ve ciddi kayıplara neden olabileceğini unutmayınız. Özellikle yeterince kripto para bilginiz yoksa Enjin coin sizin için çok riskli bir araçtır.

Coin Quara‘ya göre 2022 sonunda yıl sonunda en düşük $0.918 seviyesine ulaşacak. Ancak platformun gerçek tahmini $3.588 ila $4.711 arası. Bu tahmine göre Enjin’in özellikle 2022 yılının ikinci yarısından sonra yükseliş yaşaması bekleniyor. Peki, bu yükseliş tahmininin sebepleri ne?

Enjin fiyatı sürekli dalgalanan bir kripto para. Kripto para piyasasında gelen olarak dalgalanmaları yükselişler takip ediyor. Bu açıdan hızlı bir yükselme hareketine hazırlıklı olmak lazım.

Enjin kazanç açısından önemli fırsatlar sunsa da hâlâ yatırım için riskli bir varlık. Enjin coini daha iyi anlamak için aşağıdaki detaylı analizleri okumanızı tavsiye ederiz.

Aşağıda Enjin ile ilgili detaylı yorumları bulacaksınız.

Enjin coin yorumları

Enjin coin, MetaverseMe yatırımı ile kendinden söz ettiren bir kripto paradır. Yani Enjin için bir metaverse coin demek yanlış olmaz. Bu önemli, çünkü son dönemlerde metaverse coinler diğerlerine göre daha iyi performanslara sahiptir.

Video: Enjin coin ve diğer kripto paraların 2022 tahminleri.

4 Aralık 2021‘de tüm kripto para borsasında başlayan düşüş eğilimi Enjin‘i de etkilemiştir. Nitekim ekim ayında $4.5 doların üstünü görmüştür. Fakat 14 Aralık tarihinde $2.4 doların altına kadar düşmüştür. Bu durum tüm bilinen kripto para birimlerini etkileyen sürecin bir parçasıdır. Bizce kripto paralar yeniden yükselme trendine girdiğinde Enjin coin de bundan payını alacaktır.

Bir blok zincir yatırımı olan Enjin, başlarda bir oyun platformu olsa da zamanla NFT alanında önemli yatırımlar yapmıştır. Başka bir deyişle eBallR Games gibi oyun platformlarına dijital blok zincir ürünleri pazarlamıştır. Nitekim platformun NFT satışlarından milyonlarca dolar kâr ettiği bilinmektedir. NFT hususunda bilgi almak için “NFT nasıl yapılır?” adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Tıpkı diğer sanal arsa konseptli kripto paralar gibi Enjin coin de 2022 ve sonrası için geleceği parlak yatırım araçları arasında gösterilebilir. Hatta Enjin’in yüksek teknoloji yatırımları şimdiden yatırımcılar tarafından olumlu karşılanmıştır. Bu da düşüş eğiliminde dahi olsa fiyatlamalara müspet yansımıştır.

Ayrıca diğer kripto paralarla ilgili “2022 Coin Tahminleri” adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Enjin Coin Biriminin Geleceği: MetaverseMe

MetaverseMe yatırımı, kullanıcılara bir öz çekim vasıtası ile mümkün olan en başarılı MetaHuman yani kendi dijital kopyalarını üretme fırsatı sunan bir platformdur. Platform sayesinde kendinize çok benzeyen bir sanal karakter oluşturup bunu kullanmanız mümkün.

Ürettiğiniz bu MetaHuman’ı Enjin’in gelişmiş NFT pazarında çeşitli aksesuarlar ile geliştirmeniz gerekiyor. Geliştirdiğiniz bu dijital kopya ile metaverse evreninde eğlenme, hareket etme ve sanal dünyayı hissetme olanağınız var.

Bu noktada Pluriform, Minecraft ve The Six Dragons gibi platform ve oyunlarda MetaverseMe entegrasyonu sağlanmış durumda. Yani MetaverseMe’de oluşturduğunuz dijital kopyanızı metaverseyi destekleyecek birçok oyunda kullanmanız mümkün olacak.

Kısacası Enjin, BAT coin gibi yükseliş evresini geçmiş durağan kripto paralara göre çok daha gelecek vadeden bir para birimi görüntüsünde.

5 Yorum

  1. […] Enjin Coin Geleceği 2022Enjin Coin Geleceği 2022yonetici1 tarafındanEnjin coin 2009 yılında oyun oynayarak para kazanma temelli olarak kurulan Ethereum tabanlı bir tokendir. Nitekim bu yazımızda Enjin coin biriminin geleceği için 2022 yılına dair düşüncelerimizi paylaşıyoruz. […]

  2. […] Enjin Coin Geleceği 2022Enjin Coin Geleceği 2022yonetici1 tarafındanEnjin coin 2009 yılında oyun oynayarak para kazanma temelli olarak kurulan Ethereum tabanlı bir tokendir. Nitekim bu yazımızda Enjin coin biriminin geleceği için 2022 yılına dair düşüncelerimizi paylaşıyoruz. […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir