İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Axie Infinity AXS coin geleceği 2022 – Axie Infinity Nasıl Oynanır?

Axie Infinity, “kazanmak için oyna” mantığı ile çalışan ve Ethereum sistemi içerisinde AXIE token ile oyun içi alım-satımı mümkün kılan geleceği parlak bir kripto para ve oyundur. Axie Infinity platformu giriş ve kayıt için Axieinfinity sitesini kullanabilirsiniz. Siz de oyun oynarken Axie ile para kazanmak istiyorsanız “Axie Infinity nasıl alınır?” ve “Nasıl oynanır?” sorularını yanıtlayalım.

⚠️ Uyarı! LongForecast platformuna göre ay ay Axie Infinity fiyat tahminleri şu şekildedir.

AyAçılışEn Yüksek-En DüşükKapanışToplam Değişim
2022
Mayıs12.2112.21-20.5916.4835.0%
Haziran16.4813.09-25.6914.0815.3%
Temmuz14.0814.08-17.4716.3333.7%
Ağustos16.3316.33-20.2718.9455.1%
Eylül18.9418.94-23.5121.9779.9%
Ekim21.9718.90-21.9720.3266.4%
Kasım20.3219.45-22.3720.9171.3%
Aralık20.9120.91-25.9624.2698.7%
Platforma göre AXS coin 2022 için geleceği parlak bir para birimi.

Axie Infinity Nasıl Oynanır?

Oyun ve kripto para ile ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki videomuzu inceleyebilirsiniz.

Video: Axie Infinity sistemine nasıl girilir?

Time needed: 3 minutes.

Axie Infinity nasıl alınır?

 1. NFT sistemini tanıyın.

  Axie Infinity oyununu bir kazanç alanı olarak görmekteyseniz mutlaka NFT sistemini tanımalısınız. Çünkü oyundan para kazanmanın yolu NFT üretimidir. Bu noktada “NFT nasıl yapılır?” adlı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

 2. Oyunun desteklendiği bir kripto borsaya üye olun.

  Oyunu oynamak için öncelikle bir çevrim içi oyunlarla entegre bir kripto borsaya üye olmanız gerekir. Şu anda Axie Infinity (AXS) tokeni Coinbase ve BtcTurk gibi kripto borsalar destekliyor. Ayrıca 30 Kasım 2021 saat 14.30’da bu kripto varlığın birim değeri $135 civarındadır.

 3. Bir kripto cüzdana sahip olun.

  Alım-satım işlerine başladığında coin ya da tokenlerinizi saklayacağınız MetaMask gibi bir cüzdana ihtiyacınız olacak. Google eklentilerinden MetaMark’ı indirip kurmanız mümkün. Kurulum için şu makaleyi okumanızı tavsiye ederiz: MetaMask Kurulumu.

 4. Satın alma işlemine hemen başlayın.

  Artık satın alma işlemine hazırız. Yani tokenlerimizi saklamamızı sağlayan bir cüzdana ve kripto borsa hesabına sahibiz. Şimdi satın alma için piyasa fiyatı üzerinden Axie Infinity (AXS) almanız mümkün.

 5. Oyun oynayarak para kazanmak istiyorsanız Axie Infinity sitesine üye olun.

  Eğer oyun oynayarak elde edilen hedefleri ve nesneleri satıp para kazanmak istiyorsanız Axie Infinity sistemine girip üye olun. Daha sonra sistemdeki yönergeleri takip edip kripto cüzdanınızı oyuna bağlayın.

 6. SLP token biriktirin.

  Oyunda başarılı olup hedefleri tamamladıkça SLP adındaki tokenlerden biriktirmeye başlarsınız. Bu tokenlerin mali karşılığı vardır ve Binance gibi borsalarda takası ve satışı mümkündür. Yani SLP Token biriktirmek oyundan para kazanmanın yoludur.

 7. Tokeninizi satın ya da takas edin.

  Satın aldığınız tokenleri nakde çevirmek istediğinizde, bunları kripto borsaya aktarıp buradan satmanız gerekir. Ayrıca OpenSea NFT ile de satış yapmanız mümkün.

Axie Infinity kârlı bir yatırım mı?

Video: Aslında Axie Infinity de metaverse ekosisteminin bir parçası.

NFT sisteminin gelişmesi ile birlikte Axie Infinity en çok kâr eden firmalardan biri olmuştur. Çünkü bu platform oyun içi ürünlerin token sistemiyle takasına izin vermiştir. Bu da oyundaki hızlı yükselişin sebebidir.

Platform sahipleri metaverse ve sanal arsa teknolojilerini doğru yorumlamış gibi gözükmektedir. Fakat bu tarz “oynayarak kazan” mantığına sahip girişimlerin Facebook Meta çıktığında ne yöne evrileceği belirsizdir. Yani bu alandaki yatırımların riskli olduğunu unutmamak gerekir.

Eğer Axie Infinity oyununu severek oynayan biriyseniz, sizin için oyun oynarken gelir elde etmek ise daha mantıklıdır. Bu durumda hem oyun içi nesne satışı hem de oyunla ilgili dijital verileri NFT hâlinde satma imkânı yakalamış olursunuz.

12 Yorum

 1. […] Axie Infinity nasıl alınır? – Nasıl Oynanır?Axie Infinity nasıl alınır? – Nasıl Oynanır?yonetici1 tarafındanAxie Infinity, "kazanmak için oyna" mantığı ile çalışan ve Ethereum sistemi içerisinde AXIE token ile oyun içi alım-satımı mümkün kılan bir oyundur. Yani Axie Infinity oynarken aynı zamanda kripto para kazanma fırsatınız mevcuttur. Peki öyleyse "Axie Infinity nasıl alınır?" ve "Nasıl oynanır?" sorularını yanıtlayalım. […]

 2. […] Axie Infinity basit bir oyunmuş gibi dursa da dünyanın en değerli metaverse kripto paralarından birine sahip. Yani bu metaverse evreninin içerisinde devasa bir parasal işlem hacmi var. Siz de bu sisteme ilgi duyuyorsanız ve Axie Infinity sistemine giriş yapmak istiyorsanız aşağıdaki videomuzu izlemek isteyebilirsiniz. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir