İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Avax Coin Geleceği 2022 — Avax Grafik ve Yorumları

Avax coin ya da Avalanche, metaverse coinlerle birlikte geleceği parlak kripto paralardan biri. Bu yazıda Avax coin için “uçuk tahminleri” değil, gerçekçi fiyat tahmini, basit grafik ve analizleri sizinle paylaşıyoruz.

⚠️ PricePrediction platformunun ay ay 2022 tahminleri şu şekilde:

AyEn Düşük Fiyat $Ortalama Fiyat $En Yüksek Fiyat $
Haziran30.5732.0733.91
Temmuz31.5433.0335.20
Ağustos32.5033.7036.85
Eylül33.1734.3738.20
Ekim34.2035.4039.57
Kasım35.6236.8240.99
Aralık37.0938.2942.46

Diğer uluslararası platformların 2022 yıl sonu Avax tahminleri şöyledir:

Previsionibitcoin$ 41.27
GovCapital$ 140
Bizim yorumumuzCiddi bir değişiklik beklenmiyor.
Avax coin için 2022 yılında farklı beklentiler mevcut.
2022 Haziran yorumları.

Artıları

  • TOGG elektrikli araç platformu ile yapılan anlaşma AVAX’ı gerçek dünyaya taşıdı. Bu gelecek için devasa bir adım.
  • Avalance blok zinciri Ethereum ile kıyaslandığında daha hızlı. Avax coin’in geleceği için bu çok önemli.
  • Platformun başında Emin Gün Sirer gibi vizyoner bir akademisyen var.

Kısacası: Avax geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor.

Video: Avax Coin Tahmini.

Olumsuz yönleri

  • Daha doğru bir metaverse vizyonu belirlenebilirdi.
  • AVAX fiyatı hâlâ Ethereum ve Bitcoin ile bağımlı hareket ediyor.

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki videoyu mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz.

Not: Bu yazı bir yatırım tavsiyesi değildir. Son gelişmelerle ilgili bir derlemedir. Avax da dâhil olmak üzere tüm kripto paralar çok risklidir.

YouTube kanalımıza ulaşmak için yukarıdaki resme tıklayabilirsiniz.

Avax Coin Tahminleri ve Geleceği

Öncelikle, 2022 yılında yükselecek kripto paralar içerisinde gösterilen Avax için uluslararası kuruluşların tahminlerine bakalım.

Coin Price Forecast tahmini: Avax genel olarak hakkında yapılan tahminleri doğru çıkaran bir kripto para. Örneğin Coin Price Forecast 2021 yıl sonuna kadar Avax’ın $100 dolar bandını aşacağını doğru tahmin etmiştir. CPF’ye göre Avax 2022 sonunda 159$ seviyesinde bulunacak.

Wallet Investor tahmini: Wallet Investor tahminine göre Avax 2022 yılını 224$ seviyesinde tamamlayacak. Yani WI %100 civarında bir artış öngörüyor.

Gösterge I: Dalgalı seyir yükselişe işaret ediyor!

$100 bandı aşıldıktan sonra Avax için kâr realizasyonu gelmiştir. Bu aslında yeni bir yükseliş için önemli bir veri.

Önemli tüyo: Kripto para piyasasında yükseliş trendindeki paralarda sıklıkla dalgalanma görülür. Bunun nedeni kârı garantiye alma ve yeni alış fırsatları oluşturmadır.

Gelelim olayın özüne!

Coin Price Forecast, Avax’ın 2022’de %200’e yakın değer kazanacağını öngörüyor.

Digital Coin Price ise Avax’ın 2022’de %50 civarında bir artış sağlayacağını iddia ediyor.

Tüm bu görüşlerle ilgili bizim tahminlerimizi aşağıdaki bölümlerde detaylıca sizinle paylaştık! Ayrıca 2022’de çok kazandıracak coinlerle ilgili videomuzu da izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Video: Avax coin ve diğer kripto varlıkların 2022’deki tahminleri

Hızlı dijital sözleşme teknolojisi ile Avax her ne kadar ciddi bir yükseliş yakalasa da tüm kripto varlıkların riskli yatırım araçları olduğunu unutmamak gerekiyor.

Avax Coin Grafiği ve TL Cinsinden Güncel Fiyatı

Avalanche yani Avax coin, dolar cinsinden pozitif ayrışan bir kripto varlıktır. Aşağıda Avax coin için anlık grafik verilmiştir. Bu grafikte Avax’ın güncel piyasa değeri ve hareket yönü bulunmakta.

Avax Coin Geleceği ve Yorum 2022

Walletinvestor adlı kripto para takip sistemine göre Avax 2022 yılında yatırım yapmak için mükemmel bir araçtır. Nitekim 2021’in sonunda Elon Musk’ın tweeti sonrası yükselen Dogecoin ile birlikte Avax en çok artan varlıklardandır.

Kısa vadede Avax coin için grafik analizi yapıldığında Bitcoin ve Ethereum’un toparlanma sürecine girmesi durumunda $142 seviyeleri test edilmesi şaşırtıcı olmaz.

Sistem dünyadaki en güvenilir akıllı sözleşme platformlarından biri olduğu iddiasını taşımaktadır. Sanal alandaki tescilleme faaliyetlerinin gün geçtikçe arttığı düşünüldüğünde Avax rakiplerine göre avantajlıdır.

Nitekim Avax, metaverse coinler ile birlikte kripto para borsalarında olumlu şekilde ayrışan para birimlerindendir.

Avax’ın bir diğer özelliği bir Türk girişimi olmasıdır. Dünyada 1 saniyenin altında sözleşme onayı yapabilen ilk Ethereum tabanlı akıllı sözleşme platformu olan Avalanche tüm dünyanın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Avax sisteminin kurucusu Prof. Dr. Emin Gün Sirer’dir.

Bir diğer önemli nokta, Avax’ın aslında bir coin değil token oluşudur. Fakat kamuoyunda genel olarak Avax coin olarak tanınmaktadır.

Avax Coin yükselen grafiğini neye borçlu?

Avalanche sistemi aslında güvenlik açısından güçlü dijital sözleşmeler düzenlemek amacıyla oluşturulmuştur. Bu konuda farklı yatırımlar da vardır. Fakat Avalanche özellikle hızı ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca ERC-20 dâhil sistemin Ethereum araçlarını desteklemesi önemli bir artıdır. Bu da Avax coin para birimini grafiği yükselmekte olan önemli kripto yatırımlardan biri hâline getirmiştir.

Uluslararası testlerde Avalanche, diğer rakipleri ile kıyaslandığında birçok blok zincir teşebbüslerinden daha verimli olduğunu ispatlamıştır.

Avax’ı yükselten sebeplerden bir diğeri ise kullanıcı dostu token politikalarıdır. Bu sayede sistem paydaşlarına adil bir ortam sunmaktadır.

Sistem ortaya çıktığında 360 milyon tokenlik bir arz gerçekleştirmiştir. Bu da oldukça sınırlı bir sayıdır. Bu sebeple gelecekte sistemle ilgili işlemlerde “işlem ücreti” kaleminin ortaya çıkacağı söylenmektedir.

6 Yorum

  1. […] Avax Coin Grafik TL — Avax Coin Geleceği ve YorumAvax Coin Grafik TL — Avax Coin Geleceği ve Yorumyonetici1 tarafındanAvax coin ya da Avalanche, son dönemlerde ciddi atılım yapan kripto para birimlerindendir. Aşağıda önce Avax coin grafik ve piyasa fiyatları TL cinsinden verilmiştir. Daha sonra ise Avax coinin 2022 yılındaki geleceği üzerine yorum ve değerlendirmeler yapılmıştır. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir